x
Wszystko 5% taniej z okazji Halloween!
Przy zamówieniach za minimum 169zł
POZOSTAŁY CZAS
00:00:00
Skopiowano
TWÓJ KUPON
DYNIA23

Domowe środki czystości

Filtrowanie
Producent
wybierz
Cena
od
do
wybierz
Zastosuj filtry

Zadbaj o czystość w swoim domu 

Dom, to miejsce, gdzie spędzamy niezwykle dużo czasu. Istotnym jest, żeby zadbać o czystość w mieszkaniu – i o bezpieczeństwie całej rodziny. Przydadzą się do tego produkty do czyszczenia domu, np. płyny do mycia podłóg czy płyny do łazienki. 

Ekologia jest w cenie! 

Coraz więcej firm stawia na ekologiczne środki czystości. Są one tak samo skuteczne jak tradycyjne detergenty, a przy tym są bezpieczne dla zwierząt. Płyny uniwersalne czy naturalne płyny do mycia szyb nie pozostawiają smug, skutecznie myją powierzchnie i mają przyjemny zapach. Wiele z nich nie zawiera alkoholu. 

Jaki płyn do podłogi wybrać? 

Warto zwrócić uwagę na rodzaj powierzchni. Chcesz umyć kafelki w łazience czy panele w salonie? A może szukasz płynu do czyszczenia kuchni? Dostosuj typ preparatu do mytej powierzchni, aby mieć pewność, że nie zostanie uszkodzona. Wybierz zapach, który najbardziej ci odpowiada. I łap za mopa! 

Czystość ma znaczenie 

W dobie walki z pandemią, wirusami i zachorowaniami, dezynfekcja i czystość stają się niezwykle ważne. To właśnie dlatego w żadnym domu nie powinno zabraknąć skutecznego środka do mycia powierzchni - płynu do podłogi czy łazienki. Codzienne dbanie o czystość przyniesie doskonałe rezultaty. 

Czym się kierować przy wyborze płynu do mycia naczyń? 

Ten produkt znajduje się w każdej kuchni. Jak wybrać płyn do mycia naczyń? Możesz kierować się naszymi wskazówkami. 

Jaki płyn do mycia naczyń? 

  • Czytaj etykiety i stosuj zalecaną przez producenta dawkę preperatu. Wybieraj płyny do naczyń, które są wydajne i ekonomiczne. 
  • Ważne, aby płyn łatwo się spłukiwał z naczyń. Dzięki temu zużyjesz do mycia naczyń mniej wody, co jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. 
  • Sprawdź, czy wybrany preparat ma składniki chroniące skórę rąk. Najlepsze pH dla skóry dłoni to 5-6. 
  • Jak znaleźć najlepszy płyn do mycia naczyń? Porównuj skład i zawartość procentową poszczególnych komponentów. Może się bowiem okazać, że płyny znacznie różniące się ceną tak naprawdę mają niemal taki sam skład - są więc tak samo skuteczne. 
Zobacz więcej
Zobacz mniej
Najpopularniejsze marki w kategorii 'Domowe środki czystości'
Środki czystości BarwaŚrodki czystości Biały JeleńŚrodki czystości BobiniŚrodki czystości BryzaŚrodki czystości ChiccoŚrodki czystości FinishŚrodki czystości GlovŚrodki czystości LovelaŚrodki czystości OnlyEcoŚrodki czystości VanishŚrodki czystości WooliteŚrodki czystości YopeŚrodki czystości Zielko
Zapisz się na newsletteri zyskaj15 zł na zakupy
Bądź na bieżąco:
  • aktualne promocje
  • gorące nowości
  • prezenty do zakupów
  • specjalne kody rabatowe
Zapisz mnie