Dzień Dziecka! Wszystko 5% taniej
Przy zamówieniach za minimum 150zł
POZOSTAŁY CZAS
00:00:00
Skopiowano
TWÓJ KUPON
DLACIEBIE5

Domowe środki czystości

Filtrowanie
Producent
wybierz
Cena
od
do
wybierz
Zastosuj filtry

Zadbaj o czystość w swoim domu 

Dom, to miejsce, gdzie spędzamy niezwykle dużo czasu. Istotnym jest, żeby zadbać o czystość w mieszkaniu – i o bezpieczeństwie całej rodziny. Przydadzą się do tego produkty do czyszczenia domu, np. płyny do mycia podłóg czy płyny do łazienki. 

Ekologia jest w cenie! 

Coraz więcej firm stawia na ekologiczne środki czystości. Są one tak samo skuteczne jak tradycyjne detergenty, a przy tym są bezpieczne dla zwierząt. Płyny uniwersalne czy naturalne płyny do mycia szyb nie pozostawiają smug, skutecznie myją powierzchnie i mają przyjemny zapach. Wiele z nich nie zawiera alkoholu. 

Jaki płyn do podłogi wybrać? 

Warto zwrócić uwagę na rodzaj powierzchni. Chcesz umyć kafelki w łazience czy panele w salonie? A może szukasz płynu do czyszczenia kuchni? Dostosuj typ preparatu do mytej powierzchni, aby mieć pewność, że nie zostanie uszkodzona. Wybierz zapach, który najbardziej ci odpowiada. I łap za mopa! 

Czystość ma znaczenie 

W dobie walki z pandemią, wirusami i zachorowaniami, dezynfekcja i czystość stają się niezwykle ważne. To właśnie dlatego w żadnym domu nie powinno zabraknąć skutecznego środka do mycia powierzchni - płynu do podłogi czy łazienki. Codzienne dbanie o czystość przyniesie doskonałe rezultaty. 

Czym się kierować przy wyborze płynu do mycia naczyń? 

Ten produkt znajduje się w każdej kuchni. Jak wybrać płyn do mycia naczyń? Możesz kierować się naszymi wskazówkami. 

Jaki płyn do mycia naczyń? 

  • Czytaj etykiety i stosuj zalecaną przez producenta dawkę preperatu. Wybieraj płyny do naczyń, które są wydajne i ekonomiczne. 
  • Ważne, aby płyn łatwo się spłukiwał z naczyń. Dzięki temu zużyjesz do mycia naczyń mniej wody, co jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. 
  • Sprawdź, czy wybrany preparat ma składniki chroniące skórę rąk. Najlepsze pH dla skóry dłoni to 5-6. 
  • Jak znaleźć najlepszy płyn do mycia naczyń? Porównuj skład i zawartość procentową poszczególnych komponentów. Może się bowiem okazać, że płyny znacznie różniące się ceną tak naprawdę mają niemal taki sam skład - są więc tak samo skuteczne. 
Zobacz więcej
Zobacz mniej
Najpopularniejsze marki w kategorii 'Domowe środki czystości'
Środki czystości Biały JeleńŚrodki czystości OnlyEcoŚrodki czystości YopeŚrodki czystości Zielko
Zapisz się na newsletteri zyskaj15 zł na zakupy
Bądź na bieżąco:
  • aktualne promocje
  • gorące nowości
  • prezenty do zakupów
  • specjalne kody rabatowe
Zapisz mnie