Oczyszczanie i nawilżenie w jednym kroku? To możliwe! Anua 8 Hyaluronic Acid Moisturizing Gentle Gel Cleanser to delikatny żel oczyszczający z kwasem hialuronowym, który przekształci Twoją rutynę oczyszczania w rytuał rozpieszczania i przywracania równowagi. Opracowany z myślą o skórze wrażliwej, suchej i odwodnionej, sprawdzi się również przy cerze mieszanej i tłustej. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, nie powodując ściągnięcia. Utrzymuje nawilżenie nawet do 72 godzin, pozostawiając skórę gładką i miękką.
Zalety Anua 8 Hyaluronic Acid Moisturizing Gentle Gel Cleanser
- Usuwa zanieczyszczenia i sebum bez wysuszania skóry
- Intensywnie nawilża i wzmacnia barierę ochronną
- Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
- Odpowiedni do codziennego stosowania (nawet 2× dziennie)
- Lekka żelowa konsystencja tworzy delikatną piankę
- Przygotowuje skórę do aplikacji serum i kremu
Formuła i skład
Formuła inspirowana koreańską pielęgnacją łączy 8 rodzajów kwasu hialuronowego (m.in. hialuronian sodu, hydrolizowany kwas hialuronowy, acetylowany hialuronian sodu) ze skwalanem, ektoiną i ceramidami. W efekcie skóra jest oczyszczona, ukojona, o zrównoważonym pH i widocznie wygładzona — co potwierdzają badania kliniczne.
Sposób użycia
Nanieś niewielką ilość żelu na mokre dłonie i delikatnie masuj twarz okrężnymi ruchami, aż do uzyskania delikatnej piany. Następnie spłucz ciepłą wodą. Stosuj codziennie rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry olejkiem oczyszczającym, aby uzyskać czystą, nawilżoną skórę, gotową na kolejne kroki pielęgnacji.