Korektor pod oczy i na niedoskonałości z efektem naturalnego krycia
Bell HYPO Just Free Skin Liquid Concealer 02 to lekki korektor w płynie, który pomaga wyrównać wygląd cery bez ciężkiego, maskującego efektu. Dobrze stapia się ze skórą, dzięki czemu wspiera naturalne krycie cieni pod oczami i drobnych niedoskonałości, a przy tym pozostaje komfortowy w noszeniu na co dzień. Jeśli zależy Ci na świeżym, wypoczętym wyglądzie, ten nawilżający korektor ułatwia szybkie dopracowanie makijażu bez podkreślania załamań.
Formuła została opracowana z myślą o komforcie stosowania także wtedy, gdy Twoja skóra jest bardziej wymagająca. To dobry wybór, gdy szukasz produktu, który łączy makijaż z delikatną pielęgnacją i wpisuje się w podejście Clean Beauty.
Gliceryna, aloes i komosa ryżowa w codziennym wsparciu skóry
W składzie znajdziesz glicerynę, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, sok z liści aloesu ceniony za właściwości łagodzące oraz ekstrakt z nasion komosy ryżowej, wspierający pielęgnacyjny charakter formuły. Całość uzupełnia ekstrakt z białej herbaty o działaniu antyoksydacyjnym, dzięki czemu korektor nie tylko maskuje, ale też wspiera komfort skóry podczas noszenia makijażu.
To szczególnie ważne w okolicy oczu, gdzie cera bywa cieńsza i bardziej podatna na przesuszenie. Dlatego nawilżający korektor o płynnej konsystencji może sprawdzić się lepiej niż cięższe formuły, zwłaszcza jeśli zależy Ci na miękkim, bardziej naturalnym wykończeniu.
Clean Beauty i skóra wrażliwa w jednym kosmetyku
Bell HYPO Just Free Skin Liquid Concealer bazuje w 81% na składnikach pochodzenia naturalnego i odpowiada założeniom Clean Beauty. To wegański korektor, przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa, odpowiedni dla osób, które zwracają uwagę na łagodniejsze formuły i komfort stosowania. Jeśli masz skórę wrażliwą lub skłonną do podrażnień, warto docenić jego lekką strukturę i brak tendencji do zbierania się w załamaniach.
- Pomaga kamuflować cienie pod oczami i drobne niedoskonałości.
- Lekka formuła dobrze stapia się z cerą i sprzyja naturalnemu wykończeniu.
- Zawiera składniki wspierające nawilżenie i komfort skóry.
- Może być stosowany także jako baza pod cienie do powiek.
Codzienny makijaż, który nie obciąża cery
Odcień 02 sprawdzi się jako element codziennego makijażu, gdy chcesz subtelnie rozjaśnić okolice oczu lub punktowo poprawić wygląd skóry. Lekki korektor w płynie możesz budować warstwowo, dopasowując stopień krycia do swoich potrzeb. Dzięki temu łatwo uzyskasz efekt świeżej, zadbanej cery bez wrażenia przeciążenia.
Produkt dobrze odnajduje się również w roli bazy pod cienie, pomagając przygotować powiekę do dalszych etapów makijażu. To praktyczne rozwiązanie, jeśli lubisz kosmetyki wielozadaniowe i cenisz prostą, funkcjonalną kosmetyczkę.
Sposób użycia
Aplikuj niewielką ilość korektora na obszary wymagające kamuflażu, takie jak cienie pod oczami czy niedoskonałości skóry. Delikatnie wklep palcami lub użyj pędzla do makijażu, aby równomiernie rozprowadzić produkt.
Skład produktu (INCI)
Aqua (Water), Diethylhexyl Carbonate, Triethylhexanoin, Coconut Alkanes, Glycerin, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Disteardimonium Hectorite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aluminum Hydroxide, Stearoyl Inulin, Propylene Carbonate, Ethylhexylglycerin, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Hydrogenated Lecithin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sorbic Acid, Alumina, Magnesium Oxide, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).