Clavier pędzelek do żelu i akrylożelu #7 to niezastąpione narzędzie dla każdej stylistki paznokci, która ceni sobie precyzję, komfort pracy i elegancki wygląd swojego stanowiska. Płaski, prosty pędzelek wykonany z wysokiej jakości nylonowego włosia umożliwia perfekcyjne rozprowadzanie żelu i akrylożelu, zapewniając profesjonalne efekty zarówno przy przedłużaniu, jak i budowie paznokci na formie, tipsie czy naturalnej płytce.
Pędzelek do żelu i akrylożelu Clavier #7 – główne zalety
- Precyzyjna aplikacja – płaski, prosty kształt oraz sprężyste włosie gwarantują równomierne rozłożenie produktu bez smug i zalewania skórek.
- Wyjątkowa jakość wykonania – nylonowe włosie o długości 8 mm i szerokości 6 mm nie rozchodzi się podczas pracy, co zapewnia maksymalną kontrolę nad aplikacją żelu i akrylożelu.
- Wielofunkcyjność – idealny do przedłużania paznokci na formie, tipsie oraz do nadbudowy naturalnej płytki, również metodą „żel bez piłowania”.
- Elegancki design – wyprofilowana aluminiowa rękojeść ozdobiona migoczącymi cyrkoniami podnosi estetykę stanowiska i zapewnia wygodę użytkowania.
- Praktyczna zatyczka ochronna – chroni włosie przed odkształceniem i uszkodzeniami, wydłużając żywotność pędzelka.
Unikalne cechy pędzelka Clavier
- Wykonany z wysokiej jakości, elastycznego włosia syntetycznego (nylon)
- Długość włosia: 8 mm
- Szerokość włosia: 6 mm
- Wyprofilowana, lekka aluminiowa rękojeść
- Ozdobiony cyrkoniami – przyciąga wzrok elegancją
- Przeznaczony wyłącznie do zdobienia i przedłużania paznokci
Instrukcja pielęgnacji
- Po każdym użyciu dokładnie wyczyść włosie z pozostałości żelu lub lakieru przy użyciu dedykowanego preparatu lub zmywacza.
- Przemywaj włosie delikatnie, unikając mocnego szorowania i długiego moczenia, aby nie osłabić jego struktury.
- Zawsze używaj zatyczki ochronnej do przechowywania pędzelka.