Dermika maseczka do twarzy, Ukojenie, saszetka 10ml to wyjątkowa propozycja dla osób z cerą wrażliwą i bardzo wrażliwą. Ta multiwitaminowa maseczka zapewnia niezwykle łagodne i szybkie działanie dzięki zawartości kompleksu kojącego. Idealna do stosowania zarówno na twarz, jak i szyję, stanowi doskonałe rozwiązanie dla skóry o zwiększonej wrażliwości oraz skłonnej do alergii.
Zalety produktu:
- Kojące, odżywcze i nawilżające działanie.
- Łagodzi zaczerwienienia i inne objawy podrażnień.
- Regeneruje naskórek, zwiększając jego odporność na czynniki zewnętrzne.
- Skóra staje się świeża, miękka i jedwabiście gładka.
Sposób użycia:
Maseczkę należy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu. Można pozostawić do wchłonięcia i po 15-20 minutach usunąć nadmiar za pomocą zwilżonego wacika.
Pojemność:
10ml
Maseczki Piękności od Dermika to innowacyjna linia maseczek stworzona z myślą o pielęgnacji każdego typu cery, od suchej, przez mieszaną, do tłustej, od młodej po dojrzałą. Zapakowane w wygodne, jednorazowe saszetki, idealne do stosowania w domu i w podróży.