Intenson Kolagen o smaku banana to sposób na codzienną pielęgnację od wewnątrz w formie smacznego, łatwego do przygotowania napoju. Każda saszetka zawiera wysoką dawkę hydrolizowanego kolagenu, wzbogaconą o witaminę C, kwas hialuronowy i inulinę z cykorii. To połączenie składników, które wspierają naturalną kondycję skóry, włosów i paznokci, a także stanowią uzupełnienie codziennej diety.Delikatny, słodki smak banana sprawia, że suplementacja staje się przyjemnym rytuałem, który z łatwością można włączyć do porannej lub wieczornej rutyny. Proszek szybko się rozpuszcza, tworząc orzeźwiający napój o subtelnym aromacie. Intenson Kolagen to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o siebie w naturalny, wygodny i przyjemny sposób - bez kompromisów między smakiem a jakością.
Sposób przygotowania: wsyp zawartość torebki do kubka i rozpuść w 200 ml letniej wody. Użycie zbyt zimnej wody może powodować niedokładne rozpuszczenie proszku.
Skład:
87% hydrolizat kolagenu wieprzowego, 5,8% aromat naturalny (bananowy, cytrynowy), inulina z cykorii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, 0,7% witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe wytwarzane enzymatycznie, 0,2% kwas hialuronowy (hialuronian sodu).
Ostrzeżenia:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży, w trakcie laktacji lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu, a także u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Zawiera substancje słodzące.