Joanna Multi Blond Reflex Rozjaśniacz w sprayu spełni Twoje marzenia o słonecznych refleksach na włosach. Ten innowacyjny kosmetyk stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, nadając im efekt naturalnego, letniego balejażu. Dzięki nowoczesnej formie aplikacji jest szybki i wygodny w użyciu. Zawarta keratyna oraz składniki kondycjonujące sprawiają, że włosy pozostają miękkie i miłe w dotyku.
Główne zalety produktu:
- Stopniowe rozjaśnianie i rozświetlanie włosów
- Efekt naturalnego, letniego balejażu
- Wygodna aplikacja w formie sprayu
- Zawiera keratynę dla miękkości i gładkości włosów
- Produkt testowany dermatologicznie
- Poziom III Kolor trwały
Sposób użycia:
Produkt przeznaczony jest do włosów blond i ciemny blond. Na włosach ciemniejszych rezultat rozjaśnienia będzie mniej widoczny. Nie zalecany jest do włosów po trwałej ondulacji i farbowanych odcieniami brązu i ciemniejszymi. Rezultat rozjaśnienia widoczny jest stopniowo już po 4-5 zabiegach i zależy od koloru wyjściowego włosów.
Skład:
Aqua, Hydrogen Peroxide, Alcohol Denat., Hydrolyzed Keratin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Juniperus communis Fruit Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Phosphoric Acid, Acetanilid, Disodium EDTA, Parfum, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene.