Serum Nacomi Next Level z kwasem mlekowym i hialuronowym to prosty sposób na promienną i nawilżoną skórę! Produkt łączy łagodne działanie złuszczające kwasu mlekowego z intensywnym nawilżeniem zapewnionym przez kwas hialuronowy. Skutecznie oczyszcza i wygładza skórę, zapewniając jej promienny blask, elastyczność i miękkość. Kwas mlekowy, delikatny składnik NMF-u, działa głównie na naskórku, nawilżając skórę, pobudzając produkcję ceramidów, wygładzając zmarszczki, złuszczając naskórek, rozjaśniając przebarwienia i odblokowując pory. Kompleks 4 form kwasu hialuronowego zapewnia wielopoziomowe nawilżenie. Większe cząsteczki chronią przed utratą wilgoci, a mniejsze nawilżają i wypełniają zmarszczki. Gliceryna utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, a propanediol ułatwia przenikanie składników w głąb skóry i nadaje jej miękkość. Serum idealne dla każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej, szarej i zmęczonej.
Nałóż niewielką ilość wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyję i dekolt. Delikatnie wmasuj i pozostaw do pełnego wchłonięcia. Stosuj przed aplikacją kremu/oleju. Unikaj kontaktu z oczami. Chroń przed dziećmi. Produkt do użytku zewnętrznego. Nie używaj z innymi preparatami zawierającymi retinol i witaminę C. Podczas kuracji konieczne jest stosowanie na dzień kremów z filtrem SPF 50. Nie stosuj jednocześnie kilku produktów z kwasami. Nie używaj w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Nie stosuj na uszkodzoną skórę. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek oznak podrażnienia, zaprzestań używania produktu.
Aqua, Lactic Acid, Propanediol, Glycerin, Sodium Hydroxide, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Inulin, Cellulose, Fructose, Glucose, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Benzyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.