Wosk do depilacji w rolce Peggy Sage to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i skutecznego sposobu na pozbycie się niechcianego owłosienia. Wosk jest przeznaczony do użycia jednorazowego w temperaturze 37-39°C. Dzięki swojej perłowej formule, wosk jest idealny dla skóry wrażliwej, a także skutecznie radzi sobie z krótkimi i problematycznymi włoskami. Wzbogacony w mikę, zapewnia wygodną aplikację i trwałe efekty.
Idealnie gładka skóra z woskiem do depilacji w rolce Peggy Sage:
- Przeznaczony do skóry wrażliwej
- Skuteczny także na krótkich, problematycznych włoskach
- Wzbogacony w mikę (surowiec mineralny)
- Jednorazowy
- Łatwe nakładanie szpatułką i ściąganie paskami
- Szybki sposób na pozbycie się owłosienia
Sposób użycia:
Rozprowadź wosk w odpowiedniej temperaturze na obszarze depilacji. Dociskaj
pasek do wosku przez 10-20 sekund, aby wosk przylgnął do materiału. Następnie, zamaszystym ruchem oderwij pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Aby usunąć resztki wosku, użyj odpowiedniego kosmetyku po depilacji.
Składniki: GLYCERYL ROSINATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, TITANIUM DIOXIDE, MICA.
Pojemność: 100ml